Strona tymczasowo niedostępna...
Murowana Goślina, Gnieźnieńska
6 498 850,00 PLN
Działka (Rolna) na sprzedaż , 41 804 m2
155,46 PLN /m2
Powierzchnia
41 804 m2

Dane nieruchomości:

Numer oferty: IR272078
Powierzchnia: 41 804 m2
Cena za m2: 155,46 PLN
Cena: 6 498 850,00 PLN

Opis nieruchomości:

MUROWANA GOŚLINA TO IDEALNY ADRES NA KAŻDĄ INWESTYCJĘ!

  • Piękne widoki
  • Lasy z gestą siecią tras rowerowych
  • Rozbudowana infrastruktura
  • Sąsiedztwo Jezior
  • Park Krajobrazowy Puszcza Zielonka
To wszystko przemiawia na korzyść Murowanej Gośliny.

Oferuję na Sprzedaż Działki przeznaczone pod zabudowę usługowo - przemysłową o łącznej powierzchni 4,18ha.

*** LOKALIZACJA ****
Murowana Goślina

*** NIERUCHOMOŚĆ ***
Działki położone w sąsiedztwie przedsiębiorstw.
Na działkach obowiązuje MPZP - oznaczne jako 5P - tereny obiektów produkcyjnych, składów i magazynów.

Dostęp do mediów:
Gaz/ Prąd/ Woda/ Kanaliza

Powierzchnia działek:

  • działka nr 197/25: 15 715 m²
  • działka nr 197/24: 9464 m²
  • działka nr 197/17: 16 625 m²
Cena: 155,46 zł / m² jest wartością netto

Skontaktuj się z agentem :
Beata Korus

Telefon : +48 505 502 544

beata@investrealty.pl

Lokalizacja: